Hakkımızda

zig zag

Özel Kapaklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi – Dil ve Konuşma Terapisi – Özel Eğitim – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

 

Neden Biz ?

école-line-1
Özel Kapaklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla kurulan kurumumuz, özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan çocuklarımıza ve yetişkin bireylerimize ihtiyaç duydukları profesyonel desteği vermek amacı ile hizmete girmiştir. Kurulduğumuz günden itibaren yüzlerce çocuğumuza benlik duygusu kazandırıp, onları yaşamlarını sürdürebilme bazında bağımsızlaştırdık. Akademik anlamda yaşıtları ile eşit seviyelere yükseltmekle kalmayıp onlara aşıladığımız sosyal yaşam becerileri ile çocuklarımızın toplumsal anlamda en kaliteli seviyeye ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çocuklarımıza ve onların gelişimine en büyük katkıyı sağlayan sabırlı ailelerimize, gereksinim duydukları psikolojik desteği veriyoruz. Her biri kendi branşlarında uzman olan değerli kadromuzun gerek çocuklarımızın gerekse velilerimizin tam olarak hangi yönden desteklenmeye ihtiyaç duyduklarını eksiksiz saptayıp, desteklemesi ile birlikte geleceğimizin ışıkları olan özel çocukları yetiştiriyoruz.

Özel Kapaklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak otizm, down sendromu, konuşma bozukluğu, okuma-yazma eğitimi, okul uyum problemi, akademik destek, psikolojik destek, öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, genel gelişim geriliği, celebral palsy, west sendromu, mental retardasyon, bilgisayar destekli eğitim gibi birçok alanda eğitim hizmeti veriyoruz.

école-home-5

Dil ve Konuşma Terapisi

Uzmanlarımız eşliğinde dil ve konuşma güçlüğü çeken bireylere yönelik değerlendirme ve etkili terapi programları uygulanmaktadır.

école-home-7

Özel Eğitim

Özel eğitim desteğine ihtiyaç duyan bireylere yönelik alanında uzman eğitimci kadromuz ile en doğru yaklaşım ile en doğru desteği sağlamaktayız.

école-home-6

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Fiziksel engelli bireylerin detaylı şekilde değerlendirmesini ve etkin terapi programlarına yönelik hizmet sunuyoruz.

Tamamen Ücretsiz Servis – Tamamen Ücretsiz Eğitim

Çerkezköy – Kapaklı Tamamen Ücretsiz Dil ve Konuşma Terapisi – Özel Eğitim – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Call Now ButtonHemen Ara